Nawigacja GPS jako podstawowy dodatek dla kierowców

Wygodne, szybkie i niezniszczalne pojazdy. Samochody niezwyczajne, małe, mające wprost opływowy kształt ciała, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o dużej zalecie prędkiego transportowania się. A wszystko po to, żeby podnieść uciechę współczesnego człowieka. Udoskonalanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w obecnych czasach wozy elektryczne lub też AppRadio. To auta, którym wystarczy tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Należy podłączyć samochód do kontaktu i zostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy mogą przejechać jedynie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie wozy są w stanie zatrzymać się na środku autostrady, czy odwrotnie – pustego pola, bo po prostu się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są również oryginalne wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a więc i prawa jazdy. Takie machiny zostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o fruwających autach, w których głośniki i subwoofery to baza. To powszechne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się odkryć sposób i patentować takie samochody? To z pewnością byłoby oszałamiające doświadczenie dla smakoszy aut i sztampowych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są także akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach zamierzchłych mieli pojęcie, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, aby wędrować przez dużo godzin, lub nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały różnorodne archaiczne samochody.

pioneer polska

Radioodtwarzacz pioneer

pioneer

samochodowe głośniki eliptyczne